Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa Ministerstwa Finansów. Już ponad 12 i pół miliona zarejestrowanych paragonów

- To nie nagrody są tu najważniejsze, ale walka o lepszą świadomość Polaków - mówi minister finansów.

Loteria paragonowa Ministerstwa Finansów. Już ponad 12 i pół miliona zarejestrowanych paragonówFot: Ministerstwo Finansów
de456hh
de456hh

Ponad 12 i pół miliona paragonów zarejestrowano w Narodowej Loterii Paragonowej. Minister finansów Mateusz Szczurek cieszy się z dużego zainteresowania Polaków loterią i podkreśla, że jej celem jest między innymi zwiększenie ściągalności podatków i wsparcie uczciwych przedsiębiorców, którzy paragony wydają.

- Przypomnę, że tu nie chodzi tylko o nagrody, ale o świadomość Polaków. Podatki płacimy dla nas samych, dlatego żeby państwo mogło sprawnie funkcjonować - mówi minister finansów.

Mateusz Szczurek ma nadzieję, że dzięki loterii proszenie o paragon wejdzie Polakom w nawyk.

de456hh

- Na to liczę, bo nie jest sytuacją normalna i pożądaną, kiedy wstydzimy się poprosić o paragon. I kiedy z poczuciem winy spotyka się próba egzekwowania zupełnie naturalnej rzeczy - dodaje Mateusz Szczurek.

Atrakcją dla uczestników jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym samochodów. Pierwsze losowanie odbędzie się 16 listopada. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl, na której można też rejestrować paragony.

Dowiedz się więcej o loterii paragonowej:

de456hh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de456hh