Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa: znamy szczęśliwy numer zgłoszenia paragonu

Kolejne numery szczęśliwych zgłoszeń zostały wylosowane w Narodowej Loterii Paragonowej. Zwycięzcy, którzy swoje paragony zarejestrowali w styczniu, otrzymają notebooki Lenovo ThinkPad oraz tablety iPad Air 2 oraz nagrodę główną - samochód Opel Astra. Organizowana przez Ministerstwo Finansów loteria cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Share
Loteria paragonowa: znamy szczęśliwy numer zgłoszenia paragonuŹródło: Fotolia, fot: Fotolia/Voyagerix
d1l6d6s

Opel Astra został wylosowany dla zgłoszenia o numerze DTU8DRLY89Z. Jeśli właściciel nie zgłosi się z jakiś przyczyn po wygraną, wylosowano również dwa numery rezerwowe: pierwszy to DWEJ6C3Y54P, a drugi to DXKUUYDQ4WS. Do szczęśliwców, do których należą paragony zarejestrowane pod tymi numerami, trafią tablety, chyba że nie zgłosi się główny wygrany po samochód.

Pozostałe numery zgłoszeń zostaną opublikowane na stronie loterii.

Od początku loterii, tj. od 1 października 2015 r., wręczono uczestnikom loterii już 3 nagrody główne, czyli samochody Opel Astra. Łącznie do poniedziałku MF wylosowało już 43 zwycięzców. Co kwartał losowana jest nagroda specjalna, czyli Opel Insignia, spośród tzw. paragonów branżowych (w IV kwartale 2015 r. było to „fryzjerstwo i pozostałe usługi kosmetyczne”, w I kwartale 2016 r. to „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna"). Pierwsza nagroda specjalna została wylosowana 18 stycznia.

d1l6d6s

Następne losowanie sześciu notebooków Lenovo oraz pięciu iPadów Air 2 już 26 lutego 2016 r.

Jak wziąć udział w loterii?

Należy mieć ukończone 18 lat, dokonać zakupów towarów lub usługi za kwotę minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii www.loteriaparagonowa.gov.pl oraz zachować go do dnia losowania.

Narodowa Loteria Paragonowa jest akcją edukacyjną Ministerstwa Finansów. Tego typu akcje cieszą się dużą popularnością w wielu krajach Europy. Polska edycja trwa od października 2015 roku do września 2016 roku.

Łącznie do wygrania są 4 auta Opel Insignia, 12 aut Opel Astra, 72 notebooki Lenovo i 84 tablety Apple'a.

d1l6d6s

Wszystkie nagrody wygrane w narodowej loterii paragonowej są zwolnione z podatku dochodowego.

d1l6d6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l6d6s
d1l6d6s