Trwa ładowanie...

Minister Grabarczyk może odetchnąć

Umowa na budowę odcinka autostrady A2 Nowy Tomyśl - Świecko została podpisana - informuje "Dziennik". Gazeta przypomina, że był to jeden z warunków, jakie w maju postawił ministrowi infrastruktury Donald Tusk, grożąc mu zdymisjonowaniem.

Minister Grabarczyk może odetchnąćŹródło: Jupiterimages
d1s0dyo
d1s0dyo

Umowa na budowę odcinka autostrady A2 Nowy Tomyśl - Świecko została podpisana - informuje "Dziennik".

Gazeta przypomina, że był to jeden z warunków, jakie w maju postawił ministrowi infrastruktury Donald Tusk, grożąc mu zdymisjonowaniem.

Jak ustalił "Dziennik", Cezary Grabarczyk najpóźniej jutro spełni jeszcze inny warunek premiera: zakończy kolejny etap przygotowania budowy newralgicznego odcinka autostrady A2 Stryków - Konotopa.

Jak podkreślają w rozmowie z "Dziennikiem" współpracownicy premiera, Cezary Grabarczyk może odetchnąć. _ Wszystko wskazuje na to, że minister ocalił głowę, przynajmniej na razie _ - mówi gazecie osoba z kancelarii premiera.

Podobne glosy płyną także z kierownictwa PO.

Według "Dziennika", z informacji przedstawionych przez Donalda Tuska współpracownikom wynika, że jeżeli chodzi o budowę autostrad i dróg ekspresowych, uda się nawet nadrobić zaległości.

Obecnie mamy 699 kilometrów autostrad. Do roku 2012, zgodnie z zapowiedziami rządu, ma być ich o prawie 1000 kilometrów więcej.

d1s0dyo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s0dyo