Trwa ładowanie...
mundial

Mistrzostwa wdzierają się wszędzie. Zaskakująca oferta Poczty Polskiej

Placówki Poczty Polskiej już dawno nie przypominają urzędów, w których można jedynie kupić znaczki, wysłać paczkę czy opłacić rachunki. Z racji zbliżającego się mundialu zaroi się w nich od biało-czerwonych gadżetów.

Share
Mistrzostwa wdzierają się wszędzie. Zaskakująca oferta Poczty Polskiej
Źródło: East News
d1dlqpc

Jak informuje Poczta, najnowsza oferta skierowana jest do fanów polskiej reprezentacji, którzy mieszkają w małych miejscowościach, gdzie nie ma księgarń ani dużych supermarketów. I tak, na półkach placówek pocztowych pojawią się książki o tematyce piłkarskiej, notesy i kalendarze z wizerunkami polskiej kadry. Na większości z nich jest podobizna kapitana piłkarskiej drużyny Roberta Lewandowskiego. Są też zagadki piłkarskie, historia mistrzostw świata, koszulki z polskim godłem drobne gadżety, jak na przykład magnesy na lodówkę.

- Po raz kolejny placówki Poczty Polskiej wypełniają swoistą lukę na rynku i nasi klienci przy okazji załatwiania spraw pocztowych mają możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty przygotowanej specjalnie z myślą o mistrzostwach świata w piłce nożnej - mówi Grzegorz Kurdziel, członek zarządu Poczty Polskiej.

Zobacz także: Pomysł na biznes: miejskie pszczoły

Od kilku lat rosną przychody Poczty Polskiej z działalności handlowej, w tym z książek. Sprzedaż prasy i książek na Poczcie w 2017 roku osiągnęła niemal 115 mln zł, podczas gdy jeszcze w roku 2015 było to niewiele ponad 100 mln. W ubiegłym roku Poczta Polska zanotowała wartość sprzedaży wynikającą z prowadzonej działalności handlowej na poziomie 400 mln zł.

Firma zakłada, że w tym roku uda się osiągnąć wartość sprzedaży z działalności handlowej na poziomie nawet pół miliarda złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dlqpc

Podziel się opinią

Share
d1dlqpc
d1dlqpc