Trwa ładowanie...
konferencja
+1

Modern Employer

Już 2 października odbędzie się największe wydarzenie łączące zagadnienia z zakresu HR, Employer Branding i psychologii biznesu. „Jak wizerunek firmy może wpłynąć na jej rentowność i atrakcyjność dla pracowników”?

Share
Modern Employer
Źródło: thinkstock
d2ohoo4

Gościem specjalnym będzie światowej sławy ekspert, profesor ROBERT CIALDINI, który na co dzień doradza największym globalnym graczom. O jego wykłady dla kadr menedżerskich zabiegają największe firmy i organizacje. Profesor przedstawi najnowsze trendy w motywacji pracowników, opowie o budowaniu autorytetu wewnątrz organizacji, odniesie się do koncepcji etyki w biznesie oraz przedstawi swoją wizję relacji ‘Zarząd kontra HR’.

Phill Lane i Andy Handon, wybitni specjaliści z zakresu marketingu rekrutacyjnego, przedstawiciele jednej z największych na świecie agencji z obszaru Employer Branding, przeanalizują światowe trendy pod kątem nowoczesnych narzędzi budowania wizerunku pracodawcy.

d2ohoo4

Artur Partyka, trzykrotny olimpijczyk, który swoje doświadczenie w dziedzinie sportu przekłada na działania w biznesie i doradza pracodawcom w obszarze efektywnego wykorzystania potencjału pracownika, opowie o tym, gdzie szukać motywacji, by skutecznie zarządzać sobą i przewodzić grupie.

Do udziału w konferencji zapraszamy:

• Prezesów / Właścicieli firm / Menedżerów
• Dyrektorów / Menedżerów / Specjalistów HR
• Wszystkich zarządzających zespołami ludzi
• Wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji

Liczba gości: 200-300 osób.
Termin: 2 października 2013 r.
Miejsce: Hotel Radisson Blu, Warszawa

d2ohoo4

Podziel się opinią

Share
d2ohoo4
d2ohoo4