Trwa ładowanie...
d1dqrrl

MON: minister obrony przekaże nieruchomości Akademii Muzycznej w Krakowie (komunikat)

...

d1dqrrl
d1dqrrl

03.10. Warszawa - MON informuje:

W piątek, 4 października, minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak będzie przebywał z wizytą w Krakowie.

W obecności szefa resortu obrony, będzie uroczyście podpisany akt notarialny o przekazaniu Akademii Muzycznej w Krakowie przez Wojskową Agencję Mieszkaniową, nieruchomości przy ul. Skrzatów z przeznaczeniem na budowę nowej siedziby Uczelni.

Dokumenty podpiszą Dyrektor Oddziału Regionalnego WAM w Krakowie Grzegorz Lipiec i Rektor Akademii Muzycznej w Krakowie prof. Zdzisław Łapiński.

d1dqrrl

Następnie, minister Siemoniak będzie uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego w Akademii Muzycznej.

Również w tym dniu, szef resortu obrony weźmie udział w "Pikniku Spadochronowym" zorganizowanym z okazji Święta 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego.


Minister Obrony, Wojewoda Małopolski oraz Prezes Wojskowej Agencji Mieszkaniowej podpiszą także dokumenty o przekazaniu gruntów pod budowę Centrum Muzyki w Krakowie. Planowana, nowa instytucja jest wspólną inicjatywą władz województwa małopolskiego oraz Filharmonii Krakowskiej i Akademii Muzycznej w Krakowie. Uzyskała ona wsparcie Prezydenta Miasta Krakowa oraz Wojewody Małopolskiego, którzy aktywnie włączyli się do działań zmierzających do wymiany nieruchomości z Wojskową Agencją Mieszkaniową (WAM).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kos/

d1dqrrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dqrrl