Trwa ładowanie...
d3s5ilc

MSiT: minister sportu wspiera 22. finał WOŚP (komunikat)

...

d3s5ilc
d3s5ilc

08.01. Warszawa - MSiT informuje:

Jak co roku na początku stycznia cała Polska zelektryzowana jest pozytywną energią kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja prowadzona przez Jurka Owsiaka będzie zbierać pieniądze dla dziecięcych oddziałów medycyny ratunkowej i oddziałów geriatrycznych w całej Polsce.

Andrzej Biernat, minister sportu i turystyki, również postanowił włączyć się w akcję WOŚP. Na tegoroczną licytację przekazał piłkę z podpisami piłkarskich gwiazd warszawskiej Legii. - Czuję się ogromnie zaszczycony, że mogę wziąć udział w tak szlachetnej akcji, którą od wielu już lat prowadzi Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - powiedział minister Biernat.

- Dobroczynność wymaga odwagi i odpowiedzialności. Odwagi, by zauważyć potrzeby drugiego człowieka, ale także, by wziąć odpowiedzialność za los innych. Mam nadzieję, że piłka będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród licytujących, a zebrane fundusze pomogą zrealizować cele, jakie Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stawia nie tylko przed sobą, ale przed całym społeczeństwem - dodał Andrzej Biernat.

Zachęcamy do licytowania piłki.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3s5ilc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s5ilc