Trwa ładowanie...
d36ijy9

MSW dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (komunikat)

...

d36ijy9
d36ijy9

02.01. Warszawa - MSW informuje:

Szef MSW Jacek Cichocki przekazał na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pamiątkowy srebrny medal Interpolu. Przekazany przez ministra spraw wewnętrznych medal został wystawiony na aukcji charytatywnej, która odbędzie się w ramach XXI finału akcji.

Przekazany na aukcję charytatywną pamiątkowy medal (Commemorative Medal) został ofiarowany ministrowi spraw wewnętrznych Jackowi Cichockiemu przez sekretarza generalnego Interpolu Ronalda K. Noble podczas wizyty w Polsce w czerwcu 2012 r.

Medal stanowi prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, gdyż pochodzi z limitowanej serii (2 tysiące sztuk na całym świecie) i ma numer 121. Medal został wykonany ze srebra i posiada certyfikat autentyczności.

d36ijy9

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem pamiątkowego srebrnego medalu Interpolu i tym samym wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do licytacji (potrwa do 16 stycznia br.).

Medal Interpolu przekazany przez szefa MSW można licytować pod linkiem:

http://aukcje.wosp.org.pl/pamiatkowy-medal-i705705

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego są zbierane pieniądze, odbędzie się w niedzielę (13 stycznia br.). Połowa pieniędzy zebranych podczas XXI Finału zostanie wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, natomiast druga połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d36ijy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36ijy9