Trwa ładowanie...
d24s2mi

MSWiA ws. przystanku Woodstock (komunikat)

...

d24s2mi
d24s2mi

04.08. Warszawa - MSWiA informuje:

Od dziś (4 sierpnia br.) na terenie Przystanku Woodstock działa miasteczko policyjne, w którym młodzież może zdobyć wiedzę m.in. na temat ruchu drogowego i bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz wziąć udział w konkursie. Akcja, której organizatorem jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, promuje bezpieczne zachowania w ramach rządowego programu "Razem Bezpieczniej".

Organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka XVII Przystanek Woodstock rozpoczął się dziś i potrwa do 6 sierpnia. Obok koncertów uczestnicy festiwalu mają okazję wziąć udział w konkursie MSWiA, realizowanym w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej". Celem programu jest popularyzacja zasad bezpiecznego wypoczynku, w szczególności uświadomienie szkodliwego działania narkotyków i alkoholu oraz zapoznanie z zasadami bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon dostępny na terenie festiwalowym w miasteczku policyjnym oraz zaproponować hasło promujące akcję "Bezpieczne wakacje". Komisja konkursowa wyłoni 20 finalistów, którzy będą musieli odpowiedzieć na pytania związane z bezpieczeństwem.

d24s2mi

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną - skuter z kaskiem i wyposażeniem odblaskowym. Ponadto 20 finalistów otrzyma upominki ufundowane przez MSWiA oraz gadżety Programu 1 Polskiego Radia S.A.

Konkurs organizują wspólnie MSWiA oraz Program 1 Polskiego Radia.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/

d24s2mi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24s2mi