Trwa ładowanie...
d3u87b2

Neonet chce przejąć trzy spółki Avansu

16.03. Warszawa (PAP) - Jedna z wiodących w Polsce sieci sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT - Neonet złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek...

d3u87b2
d3u87b2

16.03. Warszawa (PAP) - Jedna z wiodących w Polsce sieci sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT - Neonet złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie trzech dystrybutorów regionalnych sieci Avans: Avans Północ, Avans Południe i Avans Centrum - Wschód - poinformował UOKiK.

Avans to sieć około 600 sklepów AGD i RTV zlokalizowanych we wszystkich regionach Polski. Oprócz spółek, które chce przejąć Neonet, do sieci dystrybutorów regionalnych należy jeszcze spółka Avans Centrum-Zachód.

Neonet obecnie posiada ponad 460 sklepów pod własną marką.

W październiku 2009 r. upadłość ogłosiła jedna z czterech regionalnych spółek grupy Avans - Avans Północ, która prowadzi sprzedaż przez sieć ponad 100 sklepów.

Na początku 2010 r. pojawiły się spekulacje prasowe, że przejęciem Avansu Północ interesuje się jedna ze spółek z grupy, jak również Neonet.(PAP)

gsu/ jtt/

d3u87b2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u87b2