Trwa ładowanie...
d4625ja

Noble Securities rekomenduje "akumuluj" Echo Investment, cena docelowa 8,1 zł

26.11. Warszawa (PAP) - Analitycy Noble Securities, w raporcie z 20 listopada, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Echo Investment od zalecenia "akumuluj" z ceną docelową na...

Share
d4625ja

26.11. Warszawa (PAP) - Analitycy Noble Securities, w raporcie z 20 listopada, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Echo Investment od zalecenia "akumuluj" z ceną docelową na poziomie 8,1 zł.

Rekomendacja została wydana przy cenie 7,3 zł, a we wtorek ok. godz. 9.36 kurs dewelopera wynosił 7,45 zł, po 0,93-proc. spadku.

Analitycy Noble Securities poinformowali, że Echo Investment jest w trakcie wdrażania nowej strategii bazującej na zwiększonym udziale w portfelu projektów biurowych kosztem projektów handlowych.

"Na obu rynkach panuje aktualnie bardzo duża konkurencja, co w najbliższych kwartałach może powodować wzrost pustostanów i tym samym stwarzać presję na spadek stawek czynszów. Niemniej spółka posiada ciekawy portfel projektów w budowie i w przygotowaniu, duże doświadczenie w komercjalizacji budowanych obiektów oraz doświadczenie w ich sprzedaży" - napisali w raporcie.

"Uważamy, że notowanie z premią (aktualnie 1,1) do wartości księgowej w przypadku Echo jest uzasadnione. Widzimy nieco ponad 10-proc. potencjał wzrostu dla akcji Echo w związku z czym wydajemy rekomendację +akumuluj+ z 9-miesięczną ceną docelową 8,1 zł" - dodali. (PAP)

jow/ osz/

d4625ja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4625ja
d4625ja