Trwa ładowanie...

Nowe Lotto jak National Lottery

Szczęśliwe numerki losowane trzy razy w tygodniu, a co miesiąc wielki rozrywkowy telewizyjny show - to pomysł Totalizatora Sportowego na przyszłoroczną edycję Lotto. Tylko nadal nie wiadomo jaka stacja TV to pokaże, pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Share
Nowe Lotto jak National Lottery
Źródło: Jupiterimages
d1bkbfj

W piątek mają być ogłoszone wyniki drugiego już przetargu na emisję losowań. Poprzednia oferta nie zainteresowała żadnej ogólnopolskiej stacji. Teraz może być inaczej, bo sądząc z nieoficjalnych informacji "Studio Lotto" czekają wielkie zmiany.

Wzorem dla polskiego loteryjnego giganta ma być brytyjska National Lottery. Producentem Lotto będzie, podobnie jak na wyspach brytyjskich, holenderska firma Endemol. To jeden z największych na świecie producentów telewizyjnych. Na koncie ma m.in. "Big Brothera" czy nadawaną w Polsacie "Fabrykę gwiazd".

Endemol zwyciężył w przetargu Totalizatora Sportowego i będzie odpowiadał za opracowanie nowej, atrakcyjniejszej formuły, która ma przyciągnąć widzów i graczy. Do tej pory losowania Lotto oglądał zaledwie co dziesiąty z 16 mln graczy.

d1bkbfj

Gazeta Prawna w internecie www.gazetaprawna.pl

d1bkbfj

Podziel się opinią

Share
d1bkbfj
d1bkbfj