Trwa ładowanie...

Nowe marki zawojują Polskę?

Polska staje się bardzo atrakcyjnym rynkiem dla nowych firm. Kolejnym gigantem, który pojawi się nad Wisłą, jest Victoria's Secret, firma zajmująca się produkcją i sprzedażą luksusowej damskiej bielizny, odzieży i kosmetyków - pisze "Puls Biznesu".
Share
Nowe marki zawojują Polskę?
Źródło: Flickr, Fot: ld
d2lffdj

Sklep tego luksusowego producenta ma zostać otwarty pod koniec maja w galerii "Złote Tarasy" w Warszawie. W sam raz na Euro 2012. Być może będzie to również pierwszy sklep Victoria's Secret w Europie. Jednocześnie przygotowywane jest bowiem otwarcie sklepu tej firmy w Londynie, a kolejność otwarć zależeć będzie od tego, gdzie szybciej zakończą się procedury akceptacji amerykańskich kosmetyków.
Sklep ma mieć początkowo 100 mkw., jednak w przyszłości planuje wynająć 2 tys. mkw., co umożliwi organizowanie pokazów bielizny, z których słynie Victoria's Secret.

Nie jest to jedyny nowy sklep, który pojawi się w tej galerii. Wśród nowych najemców znajdziemy m.in. Kazar, Jack Wolfskin, Gant czy Marc O'Polo. Będzie tam także otwarcie sklepu polskiej firmy odzieżowej bynamesakke. Otwarcie tego sklepu nastąpi na koniec marca.

d2lffdj

Podziel się opinią

Share
d2lffdj
d2lffdj