Trwa ładowanie...
d3wt2k3

Nowe produkty strukturyzowane w ofercie Wealth Solutions

Dzięki współpracy z Butikiem Inwestycyjnym oferta Wealth Solutions poszerzyła się o cztery nowe produkty strukturyzowane w formie ubezpieczeń na życie i dożycie. Można je kupić online, podobnie jak przygotowane przez Wealth Solutions ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV.

d3wt2k3
d3wt2k3

_ Nasza oferta obejmowała dotąd wyłącznie produkty opracowane przez nas. Zdecydowaliśmy się ją poszerzyć o propozycje firm zewnętrznych. Pierwszą z nich jest Butik Inwestycyjny działający pod patronatem TU na Życie EUROPA SA i Noble Bank SA, który uruchamia kilka nowych produktów strukturyzowanych miesięcznie _ - mówi Maciej Kossowski, prezes Wealth Solutions.

W serwisie www.wealth.pl dostępne są następujące produkty opracowane przez Butik Inwestycyjny:

  • Nowy Świat - 4-letnie ubezpieczenie oparte o BNP Paribas Millennium New World Index, strategię inwestycyjną pozwalającą zarabiać w każdych warunkach rynkowych, także w czasie spadków na giełdach.
  • Efektywna Inwestycja - 4-letni produkt oparty o strategię JPMorgan Efficiente, gdzie zastosowano model aktywnej alokacji zgodny z teorią noblisty Harrego M. Markowitza.
  • ÓSEMKA Dynamiczny Świat - połączenie 3-letniej polisolokaty oprocentowanej stawką 6,48 proc. z inwestycją w strategię New World Millennium Index.
  • Afryka & Arabia - 4-letni produkt ubezpieczeniowy oparty o renomowane fundusze inwestycyjne działające na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej. W przypadku śmierci ubezpieczonego, uprawnieni wskazani do wypłaty świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu zgonu ubezpieczonego otrzymają 100,1 % składki. Świadczenie ubezpieczeniowe z tytułu zgonu zwolnione jest z podatku od spadków i darowizn. Ochronę ubezpieczeniową świadczy TU na Życie EUROPA SA. Dodatkowe informacje dostępne są w serwisie internetowym www.wealth.pl. Ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela wskazane są w warunkach ubezpieczenia, stanowiących wyciąg z umowy grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie klientów Wealth Solutions.

W ofercie Wealth Solutions znajduje się także ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV - 5-letni produkt oparty o akcje pięciu globalnych koncernów, właścicieli takich marek jak Milka, Marlboro, Guinness, Johnnie Walker czy Game Boy. Inwestycja ta może się zakończyć już po roku, wolnym od podatku zyskiem w wysokości od 18 do 22 proc. Poprzednia edycja tego produktu cieszyła się dużym zainteresowaniem inwestorów – suma składek sięgnęła 4,1 mln zł.

Wszystkie propozycje zapewniają gwarancję zwrotu 100 procent kapitału w momencie zakończenia inwestycji i dostępne są przy minimalnej wpłacie na poziomie 10 tys. zł. Wealth Solutions oferuje produkty Butiku Inwestycyjnego wyłącznie online na www.wealth.pl a ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV jest dodatkowo dystrybuowane także przez wybranych doradców finansowych.

d3wt2k3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wt2k3