Trwa ładowanie...
d3dldbp

Nowe TFI w mBanku

Od 1 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem SFI nabywać jednostki 13 funduszy zarządzanych przez ING TFI S.A., a inwestycje w nowości pozwalają na udział w najnowszym konkursie SFI. Dzięki rozszerzeniu mBank oferuje dostęp do 238 krajowych i zagranicznych Funduszy Inwestycyjnych.

Share
d3dldbp

Od 1 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są następujące fundusze zarządzane przez ING TFI :

- ING FIO Średnich i Małych Spółek
- ING Subfundusz Gotówkowy Plus
- ING Subfundusz Obligacji Plus
- ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus
- ING Subfundusz Zrównoważony Plus
- ING Subfundusz Akcji Plus
- ING Subfundusz Selektywny Plus
- ING Subfundusz Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus
- ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego Plus
- ING Subfundusz Środkowoeuropejski Średnich i Małych Spółek Plus
- ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Wzrostowych Plus
- ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Defensywnych Plus
- ING Subfundusz Mieszany Ochrony Kapitału 90

Udostępniony parasol ING pozwala na dokonywanie zamiany dowolnych subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Podatek ten, będzie płacony przy wyjściu z inwestycji, czyli po dokonaniu odkupienia.

d3dldbp

_ Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBankujest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizje ani opłaty manipulacyjne _ - mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku.
_ Dynamiczny rozwój naszej platformy jest silnie stymulowany zainteresowaniem Klientów i rosnącą liczbą aktywnie inwestujących. Obecnie z SFI mBanku korzysta już blisko 460 tys. osób. _

Premiera najnowszych funduszy w Supermarkecie mBanku łączy się ze startem konkursu Nieograniczone horyzonty inwestycyjne z ING TFI. Propozycja jest skierowana do wszystkich Klientów zainteresowanych inwestowaniem w fundusze ING poprzez platformę mBanku. By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zainwestować w subfundusze ING będące przedmiotem konkursu w dniach 1 września - 15 października 2009 r. i nie dokonać zbycia jednostek do dnia 30 listopada 2009 r. włącznie.

Na Laureatów czekają: notebook Toshiba, kamera cyfrowa Sony, przenośny zestaw DVD Philips oraz 7 pamięci USB. Konkurs trwa od 1 września do 15 października 2009 r.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

WP

d3dldbp

Podziel się opinią

Share
d3dldbp
d3dldbp