Trwa ładowanie...
d16r5f6

Nowi członkowie PRCH

Do grona Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyło w ciągu ostatnich 6 tygodni wiele znanych firm z branży deweloperskiej, handlowej, prawniczej, doradczej i HR.
Share
Nowi członkowie PRCH
Źródło: Jupiterimages
d16r5f6

Obecnie organizacja liczy już blisko 140 firm członkowskich i jest jednym z największych Stowarzyszeń tego typu w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wyróżniających się pod względem różnorodności działań edukacyjnych i biznesowych.

Do grona członków PRCH reprezentujących firmy developerskie i zarządcze dołączyli: Unibail-Rodamco, Globe Trade Centre, TriGranit Development Polska, NEINVER Management Polska, Euro Mall Centre Management, Centrum Development & Investments Polska.

Grono najemców powiększyło się o Alshaya Poland, KappAhl, TOP SECRET, Villeroy & Boch Polska i Etos S.A. PRCH zrzesza już ponad 37 najemców centrów handlowych.

d16r5f6

Do grupy firm świadczących usługi na rzecz branży dołączyli: Mazars, IQ Marketing (Poland), Brand New Concept, BPCC, White & Case W. Danilowicz, W. Jurcewicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna, Savills i Grupa Pracuj powiększając ją do 52 firm.

- Tak duży wzrost liczby członków pokazuje, że firmy doceniły wkład PRCH w rozwój branży i obdarzyły Polską Radę Centrów Handlowych dużym zaufaniem - powiedziała Anna Szmeja-Kroplewska, Dyrektor Generalny PRCH. - Bardzo nas cieszy fakt, że coraz więcej najemców dołącza do grona PRCH - dzięki obecności tej grupy możemy mówić o pełnej płaszczyźnie dwustronnego dialogu między Zarządca a Najemcą, będącego istotą naszej branży.

d16r5f6

Podziel się opinią

Share
d16r5f6
d16r5f6