Trwa ładowanie...
d2vlkwg

Oferty Qumaka za 144,8 mln zł najkorzystniejsze w przetargu Data Techno Park

19.11. Warszawa (PAP) - Dwie oferty Qumaka o łącznej wartości 144,8 mln zł brutto zostały wybrane jako najkorzystniejsze w przetargu na dostawę infrastruktury informatycznej i...

d2vlkwg

19.11. Warszawa (PAP) - Dwie oferty Qumaka o łącznej wartości 144,8 mln zł brutto zostały wybrane jako najkorzystniejsze w przetargu na dostawę infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby tworzenia, rozwoju oraz świadczenia innowacyjnych usług informatycznych w zakresie e-zdrowia wraz z wdrożeniem - podał Data Techno Park.

Przetarg podzielony był na dwie części. Część pierwsza zamówienia obejmuje dostawę infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby tworzenia i rozwoju nowoczesnych e-usług i aplikacji on-line oraz ich świadczenia w sektorze ochrony zdrowia wraz z wdrożeniem na terenie Medycznego Centrum Przetwarzania Danych DTP we Wrocławiu. Oferta Qumaka na pierwszą część opiewała na 67,95 mln zł brutto.

Druga część obejmuje dostawę infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby utworzenia informatycznych platform e-usług i aplikacji on-line w środowisku typu cloud computing, w tym Informatycznej Platformy Biomedycznej IP-BioMed zorientowanej na potrzeby przedsiębiorstw biomedycznych wraz z wdrożeniem na terenie Medycznego Centrum Przetwarzania Danych DTP we Wrocławiu. Qumak zaproponował wykonanie tej części zamówienia za 76,87 mln zł brutto.

Drugim oferentem w obu częściach zamówienia było konsorcjum Decsoft i Action. W obu częściach postępowania oferta tego konsorcjum została odrzucona.(PAP)

gsu/ jtt/

d2vlkwg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vlkwg