Trwa ładowanie...
d3x3yxv
Gospodarka

Otwarcie kolejnego sklepu Marks & Spencer

Brytyjska sieć Marks & Spencer otworzy 25 marca br. kolejny salon w Polsce, tym razem w poznańskiej Galerii Malta. Znajdzie w nim zatrudnienie około 35 osób.
Share
d3x3yxv

Sprzedaż Marks & Spencer, poza Wielką Brytanią ,wzrosła w trzecim kwartale 2008 roku o 26,9 proc., wobec tego, firma kontynuuje proces rozszerzania sieci swoich sklepów na rynkach zagranicznych i w ciągu najbliższych lat zamierza otworzyć w naszej części Europy (m.in. w Polsce) około 20 salonów.

W nowym, dwupoziomowym salonie Marks & Spencer, na powierzchni 2600 m2, klienci znajdą działy z damską, męską i dziecięcą odzieżą, bielizną (dzienną i nocną), kosmetykami, akcesoriami, delikatesami spożywczymi, winami ( ponad 100 gatunków z całego świata) oraz pierwszy w Polsce dział wyposażenia wnętrz.

Sklep utrzymany będzie w nowoczesnym stylu; będzie miał jasne wnętrze, przyjazne oświetlenie, dobrze rozplanowane alejki i przestronne przymierzalnie. Będzie także wyposażony w nowoczesne rozwiązania przyczyniające się do mniejszego zanieczyszczenia środowiska, zwłaszcza do mniejszego zużycia energii elektrycznej.

d3x3yxv

Dyrektor zarządzający, Marks & Spencer Polska - Dusan Mrozek, tak wypowiada się na temat nowej inwestycji _ Cieszymy się z otwarcia pierwszego sklepu w Poznaniu. Od dawna przyglądamy się tej lokalizacji i jesteśmy zadowoleni, że udało nam się znaleźć tak dobre miejsce dla nowego sklepu, jak poznańska Galeria Malta. Na powierzchni 2600 m2, jaką będziemy dysponować w Galerii Malta, z pewnością uda nam się zaprezentować najważniejsze elementy naszej oferty _. Nowy lokal w poznańskiej Galerii Malta to szósty z kolei salon Marks & Spencer w Polsce.

Autor: JS
środa, 28 stycznia 2009

d3x3yxv

Podziel się opinią

Share
d3x3yxv
d3x3yxv