Trwa ładowanie...
d26zxvi
Puls Biznesu
Gospodarka

Pewex wraca. Na początek w internecie

Właściciele takich serwisów jak joemonster.org i demotywatory.pl zapowiadają przywrócenie do życia marki Pewex. Na początek w formie e-sklepu, z czasem także w postaci delikatesów - podaje "Puls Biznesu".
Share
Pewex wraca. Na początek w internecie
Źródło: flickr /cc
d26zxvi

Pewex.pl ma ruszyć w poniedziałek 10 czerwca. Na razie ma być to serwis poświęcony dawnej popkulturze oraz designowi. Sklep internetowy ma zostać uruchomiony pod koniec wakacji, tuż przed najważniejszymi miesiącami handlowymi w roku - październikiem i listopadem. Właściciele zapowiadają, że sklep będzie miał własny magazyn oraz wysyłkę towarów.

Nie wiadomo jeszcze, co konkretnie będzie można kupić w nowym Pewekse. Właściciel zapowiada jedynie, że mają być to produkty unikatowe i luksusowe, produkowane zarówno pod marką własną, jak i markami rzeczywistych twórców.

Na sklepie internetowym Peweksu plany spółki Monster Media Group się nie kończą. W 2014 r. mają zostać otwarte stacjonarne sklepy.

- Chcemy otwierać nowe niewielkie placówki. Będą to delikatesy z możliwością wypoczynku. Będzie w nich pachniało tak jak w dawnych Peweksach, gdzie można było kupić dobre alkohole i dobrą kawę - powiedział dla "Pulsu Biznesu" Sebastian Leśniak.

d26zxvi

Podziel się opinią

Share
d26zxvi
d26zxvi