Trwa ładowanie...
dl943hf

Piotr Mazurkiewicz prezesem Telefonii Dialog

Prezesem Telefonii Dialog został Piotr Mazurkiewicz - podała spółka w komunikacie.

Share
dl943hf

"Piotr Mazurkiewicz doskonale zna branżę i ma pomysł na spółkę" - powiedział, cytowany w komunikacie, Wojciech Braszczok z rady nadzorczej operatora.

"W czasie przesłuchania przedstawił prezentację na temat kierunków rozwoju Telefonii Dialog. Jesteśmy przekonani, że szybko i skutecznie pozna spółkę i poprowadzi ją do debiutu giełdowego, co jest zgodne z kierunkiem zarządu KGHM" - dodał Wojciech Braszczok.

Z funkcji pełniącego obowiązki prezesa zarządu Telefonii Dialog został odwołany Marcin Olewnik, który pełnił tę funkcję od końca kwietnia, po tym jak KGHM, właściciel Telefonii Dialog, odwołał prezesa tej spółki Sławomira Szycha i jego zastępcę Grzegorza Macha.

dl943hf

"Podczas dzisiejszego spotkania Rady Nadzorczej Telefonii Dialog podjęte zostaną decyzje co do terminu wyboru pozostałych członków zarządu operatora (w tym na stanowisko wiceprezesa ds. finansów, na które również ogłoszono konkurs)" - napisano w komunikacie.

Piotr Mazurkiewicz ma 39 lat. W latach 1990-1993 pracował w Telekomunikacji Polskiej, gdzie odpowiadał za rozwój i eksploatację sieci kablowej na obszarze byłego województwa legnickiego. Następnie do 2007 roku był prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Technicznego HAWE. Od 2007 roku do chwili obecnej pełnił funkcjęprezesa zarządu spółki Invest & Consulting Partner.

dl943hf

Podziel się opinią

Share
dl943hf
dl943hf