Trwa ładowanie...
obiad

Polacy kupili 1000 zupek chińskich. Wszystko po to, żeby wygrać w konkursie

Zupka chińska to nie tylko zwykły obiad. Polski producent postanowił przygotować dla swoich klientów coś specjalnego.

Share
Polacy kupili 1000 zupek chińskich. Wszystko po to, żeby wygrać w konkursie
Fot: Screen YT/BezKanału
d22gc5o

Zupka chińska - zwykły obiad, towarzysz górskich wypraw, lek na kaca - bo po imprezie rosół smakuje najlepiej, ale i nie tylko. Polska firma Amino, producent błyskawicznych zupek, przygotował dla swoich klientów coś specjalnego. W konkursie "Kasa Romana" do wygrania spore pieniądze, bo aż 500 tys. zł. Rzeczywiście da się coś wygrać? Polacy to sprawdzili.

W opakowaniach zupek ukryto saszetki z różnymi kwotami pieniędzy. Trzeba zebrać 100 zł lub ich wielokrotność do maksymalnie 1000 zł i wymienić na gotówkę. Przykładowo, 36 zł i 64 zł co daje 100 zł lub 28 zł, 80 zł, 17 zł, 65 zł i 10 zł co da 200 zł.

d22gc5o

Początkujący youtuberzy postanowili otworzyć tysiąc zupek Amino, żeby sprawdzić, ile uda się wygrać. Nagrali wideo, które opublikowali w sieci. Ile zyskali? - Jest to pewnego rodzaju problem, bo możliwości kombinacji, łączenia, dodawania tego wszystkie jest dużo – mówi w filmiku jeden z youtuberów.

Pomysłodawcy wideo mają propozycję. Chcą, by oglądający zrobili to za nich - trzy osoby, które wykonają to najszybciej, połączą poprawnie wszystkie kombinacje, aby sprawdzić, czy youtuberom udało się wygrać jakąś kwotę, otrzymają od nich po 100 zupek Amino. Wystarczy wejść na Facebooka BezKanału, gdzie czeka lista ze wszystkimi, zebranymi kwotami i wysłać wiadomość z gotowym zadaniem.

[

Screen YT/BezKanału ]( # )

d22gc5o

Podziel się opinią

Share
d22gc5o
d22gc5o