Trwa ładowanie...
ikea
22-06-2012 15:57

Potrzebujesz telewizora? Idź do IKEI

IKEA wprowadziła do swojej oferty systemy meblowe wraz z telewizorem. Uppleva - tak nazywa się produkt - jest dostępny tylko w pięciu sklepach na świecie. Także w Polsce.

Potrzebujesz telewizora? Idź do IKEIŹródło: IKEA
d2cc5rk
d2cc5rk

Szwedzka sieć zaskakuje nas kolejny raz. Będzie sprzedawała telewizory! Choć na codzień specjalizuje się w handlu meblami.

Przedstawiciele sieci podkreślają, że sklepy nie zamierzają zmienić profilu sprzedaży ani rozwijać jej o elektronikę. To ma być zupełnie nowa oferta na rynku. Telewizory mają bowiem być elementem zestawu meblowego.

Telewizor jest po prostu kolejnym modułem, który możemy skomponować z pozostałymi elementami systemu Uppleva lub innego zestawu. Różnica polega na ty, że sam telewizor jest odpowiednio dopasowany do pozostałych mebli zarówno kolorystyczni jak i kształtem i sposobem chowania kabli.

Telewizory są dostępne oddzielnie. W sklepie można kupić urządzenia 24, 32, 40 oraz 46-calowe. Za najtańszy przyjdzie nam zapłacić 999 zł, 40-calowy to koszt 2399 zł a 46-cali kosztuje 3199 zł. Dodatkowo do zestawu można dokupić zestaw audio w cenie 1499 zł.

d2cc5rk

Pełną funkcjonalność zestaw Uppleva osiąga gdy telewizor łączy się z meblami. Standardowy zestaw - telewizor, zestaw audio oraz meble kosztuje 3730 zł. Jak to w IKEI kolor odbiornika oraz mebli można dobrać z szerokiej palety barw.

Samą elektronikę dla IKEI produkuje chińska firma TLC. Odbiornik ma specyfikację najnowszych telewizorów sprzedawanych pod znanymi markami. Jest to urządzenie typu LED wyświetlający obraz w jakości Full HD 400 Hz. Jest także wyposażony w Smart TV oraz połączenie Wi-Fi.

Na razie nowe systemy są dostępne w pięciu miastach na świecie, poza Gdańskiem są to: Sztokholm, Berlin, Milan i Paryż. Władze IKEI podkreśliły, że obecność nowej oferty także w Gdańsku to wyraz szacunku i sympatii dla naszego kraju.

d2cc5rk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cc5rk