Trwa ładowanie...
d2jcw9x

Powiększenie Klifa w Gdyni

Trzynastego maja oficjalnie otwarta zostanie nowa część centrum handlowego Klif Gdynia, powiększonego o ponad 10 tys. mkw. i 70 nowych butików.
Share
d2jcw9x

Dzięki otwarciu nowej części dotychczasowa powierzchnia najmu Centrum Handlowego Klif Gdynia wzrośnie do około 30 tys. mkw. Do działających obecnie na dwóch poziomach 90 sklepów, w maju br. dołączy 70 nowych najemców.

Wyłącznym agentem przy komercjalizacji nowo otwartej części gdyńskiego Klifu jest firma Cushman & Wakefield. Właścicielem i inwestorem obiektu jest Paige Investments, spółka zależna grupy PBW Real Estate Fund I.

Centrum Handlowe Klif Gdynia charakteryzuje dogodną lokalizacją, zaliczaną do najlepszych w Trójmieście. Centrum stale rozszerza ofertę, a wraz z nią grupę swoich klientów. Najemcami nowej części Centrum Handlowego Klif Gdynia są m.in.: Blueberry, Escada Sport, Sisley, Undercolors of Benetton i Vera Mont. Wszystkie te marki pojawią się w Trójmieście po raz pierwszy. Ponadto, na terenie gdyńskiego Klifu swoją drogerię otworzy Douglas. - Centrum Handlowe Klif Gdynia jest najważniejszym obiektem handlowym w Trójmieście dla klientów poszukujących światowych marek i najwyższej jakości produktów. Decyzja o rozbudowie Klifu została podjęta z uwagi na rozszerzający się w Polsce rynek marek premium i luksusowych – powiedziała Magdalena Gniazdowska, negocjator z Cushman & Wakefield.

Handel-Net
IP

d2jcw9x

Podziel się opinią

Share
d2jcw9x
d2jcw9x