Choć liczba pracowników pozbawionych pensji wzrosła w I kwartale 6 krotnie w porównaniu z ubiegłym rokiem, to według Państwowej Inspekcji Pracy, nie jest to efektem celowego działania przedsiębiorców, a zastoju w gospodarce.
Monika Mularczyk.
Masz kłopoty z odtworzeniem filmu?
Kliknij, aby ściągnąć Flash Playera