Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie się wahało.
We wtorek w kraju zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, rano miejscami rozpogodzenia. Miejscami, zwłaszcza w południowej połowie kraju przelotne opady deszczu. Na południu możliwe również burze. Temp. maks. 17-22 st., na wybrzeżu, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie 15-17 st. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.
W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. min. 6-11 st., tylko na północnym wschodzie, Żuławach i Pojezierzu Kaszubskim chłodniej, 4-7 st. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków zachodnich i północnych, jedynie na wschodnim wybrzeżu wiatr umiarkowany i dość silny, północny i północno-zachodni.
W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na północnym wschodzie miejscami zachmurzenie duże i możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. 19-24 st., tylko na krańcach północnych 16-20 st. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodnim wybrzeżu umiarkowany i dość silny.
W Warszawie we wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami przelotne opady deszczu. Temp. maks. 19 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. min. 9 st. Wiatr słaby, północny. W środę zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temp. maks. 21 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.