Trwa ładowanie...
d3ec66b

Prospekt emisyjny 11 bit studios trafił do KNF

Warszawa, 10.09.2015 (ISBnews) - Prospekt emisyjny 11 bit studios trafił do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Spółka podtrzymuje plany debiutu na GPW do końca 2015 roku, poinformował prezes Grzegorz Miechowski.

Share
d3ec66b

?Dokument trafił do Komisji w czwartek 10 września. Nie planujemy przy okazji przeprowadzki na dużą giełdę emisji nowych akcji. Środki pieniężne, którymi dysponujemy całkowicie zaspokajają nasze potrzeby związane z produkcją kolejnych gier, rozwojem pionu wydawniczego 11 bit launchpad i platformy gamesrepublic.com" - powiedział Miechowski, cytowany w komunikacie.

Na podstawie prospektu do obrotu na rynku regulowanym GPW trafią papiery serii A-E spółki.

Prezes podtrzymał wcześniejsze deklaracje, że celem 11 bit studios jest debiut na głównym parkiecie jeszcze w 2015 r.

d3ec66b

?GPW zwiększy prestiż i rozpoznawalność spółki. Zyskamy też dostęp do inwestorów finansowych, którzy z różnych powodów nie mogą inwestować na rynku alternatywnym" - stwierdził Miechowski.

Decyzja o ubieganiu się o wprowadzenie akcji 11 bit studios do obrotu na GPW zapadła na walnym 26 czerwca. Prace nad prospektem emisyjnym prowadzone były przy wsparciu doradców: DM BOŚ, Deloitte Polska i Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy.

11bit Studios to notowany na NewConnect producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

(ISBnews)

d3ec66b

Podziel się opinią

Share
d3ec66b
d3ec66b