Trwa ładowanie...
dp07itm

Przegląd informacji ze spółek

W wezwaniu na akcje Globe Trade Center (GTC) ogłoszonym przez LSREF III GTC Investments B.V. akcjonariusze złożyli zapisy na sprzedaż 79 898 397 akcji spółki, więcej niż minimalna liczba akcji będąca warunkiem przeprowadzenia transakcji, podała spółka.

Share
dp07itm

Rada nadzorcza FFiL Śnieżka powołała zarząd na kolejną, VII kadencję w niezmienionym składzie, z Piotrem Mikrutem jako prezesem zarządu, podała spółka.

Akcjonariusze Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka (FFiL Śnieżka) zdecydowali o przeznaczeniu 39,12 mln zł z zysku za 2014 r. na dywidendę, co daje wypłatę 3,1 zł na akcję, podała spółka.

PRW - spółka zależna od Vantage Development - zawarła z Aldesa Construcciones trzy umowy na roboty budowlane i generalne wykonawstwo dla inwestycji Promenady Wrocławskie etap IV, V i VI, których łączna wartość wynosi 115,79 mln zł netto, podał Vantage.

dp07itm

Izo-Blok otrzymała od firmy Jaguar Land Rover Limited zamówienie na dostawy części samochodowych z tworzywa EPP o wartości 4,95 mln euro (20,58 mln zł), podała spółka.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)
żądanie zawieszenia obrotu akcjami spółek: Petrolinvest, Alterco, Cash Flow, Mewa, MSX Resources oraz PBO Anioła w upadłości likwidacyjnej z powodu nieprzekazania raportów rocznych lub kwartalnych, podała KNF.

Średnie dzienne wydobycie Exillon Energy wyniosło 16 105 baryłek ropy w maju, podała spółka.

Spółka zależna w 100% od Robyg zawarła przedwstępną warunkową umowę nabycia nieruchomości o powierzchni około 2,2 ha położonej w Warszawie w dzielnicy Bemowo za 19,98 mln zł, podał Robyg.

dp07itm

Akcjonariusze Polskiego Holdingu Nieruchomości (PHN) zdecydują o przeznaczeniu 60,66 mln zł na dywidendę za 2014 r., co da wypłatę w wysokości 1,3 zł na akcję, wynika z projektów walnego zwołanego na 30 czerwca br.

Atal przydzielił w ramach oferty publicznej wszystkie oferowane akcje serii E. Redukcja zapisów w transzy inwestorów indywidualnych wyniosła 80,07%. Wartość oferty wyniosła łącznie 143 mln zł brutto, podała spółka.

IPF Investments Polska - spółka zależna International Personal Finance (IPF) zakończyła emisję pięcioletnich obligacji o wartości 200 mln zł, podała firma.

dp07itm

Podziel się opinią

Share
dp07itm
dp07itm