Trwa ładowanie...

Przerwy w działaniu banków w weekend

Dwa banki zrobią jeszcze do końca weekendu przerwy w dostępie do swoich usług. W przypadku Pekao dotyczy to tylko usług maklerskich, z pewnością mniej wykorzystywanych w soboty i niedziele. Przerwy potrwają kilka godzin.

Przerwy w działaniu banków w weekendŹródło: Fotolia
d40jocc
d40jocc

Klienci muszą się liczyć z ograniczeniami dostępu do bankowości internetowej w sobotę i niedzielę. Mniej uciążliwe będą prace w serwisach maklerskich Banku Pekao - giełda przecież w sobotę nie działa, więc i tak żadne transakcje nie wchodzą w rachubę.

W przypadku ING Banku Śląskiego to kolejny weekend z przerwą w usługach. Tym razem zablokowana będzie jednak tylko obsługa wpłatomatów i płatności Blik, pozostałe usługi powinny działać bez problemów.

Utrudnienia mieli z piątku na sobotę klienci biznesowi w Toyota Banku (powodem koniec roku obrachunkowego banku), neoBanku (zakończyły się o godzinie 1:00 w nocy) i Eurobanku (prace trwały od 23:30 w piątek do 3:00 w sobotę).

Zaraz po weekendzie do zmiany wersji serwisu internetowego obsługi konta zostaną zmuszeni klienci iPKO. "Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, stara wersja serwisu internetowego iPKO zostanie wyłączona w nocy z 3 na 4 kwietnia 2017" - podał bank w komunikacie.

d40jocc

Bank Pekao

W sobotę 1 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 składanie dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler oraz CDMInternet będzie utrudnione. Planowana przerwa jest podyktowana pracami serwisowymi.

ING Bank Śląski

Prace serwisowe w ING BSK rozpoczną się o 23:00 w sobotę 1 kwietnia, a zakończą w niedzielę o 6:00. To kolejny weekend, kiedy bank informuje o możliwych komplikacjach, jednak tym razem przerwa nie będzie dotyczyć serwisu transakcyjnego. Tym razem nie będzie można jednak korzystać tylko z wpłatomatów, dokonywać płatności za pomocą Blika oraz aktywować kart i nadawać im numerów PIN. Niedostępny będzie także serwis ING CardsOnLine.

d40jocc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40jocc