Przeszarżowali z oponami

W magazynach dystrybutorów największych firm oponiarskich pozostało, w zależności od producenta, 10-20 proc. zamówionego towaru. Koncerny przeszarżowały z produkcją letnich opon - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

Obraz
Źródło zdjęć: © AFP | Nigel Treblin

Okazuje się, że najwięcej zalega w magazynach opon z segmentu ekonomicznego, gdyż Polacy kupują więcej ogumienia lepszego, z segmentu medium i premium.

Spodziewać się więc należy korzystnych promocji na letnie opony - czytamy w gazecie. Natomiast mogą wystąpić problemy z zaopatrzeniem w zimowe opony dla samochodów osobowych.
Więcej w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE