Trwa ładowanie...
pieniądze
02-07-2014 04:25

Przeszkol się latem - Unia zapłaci

Wakacje to dobry czas na szkolenie. Na przedsiębiorców czeka prawie 2 tys. kursów dotowanych z UE, w większości bezpłatnych - przypomina "Puls Biznesu".

Przeszkol się latem - Unia zapłaciŹródło: AFP, fot: philippe huguen
d2snvzb
d2snvzb

A wielu zapomina lub po prostu nie wie, że można skorzystać z zajęć dofinansowywanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. I nie trzeba tworzyć ich programów, ani pozyskiwać na nie dotacji - wystarczy się zapisać na już istniejące kursy. Mogą w nich wziąć udział pracodawcy, jak i wskazani przez nich pracownicy.

Wachlarz szkoleń jest szeroki - najwięcej jest z zarządzania zasobami ludzkimi oraz informatyki, niewiele mniej dotyczących zagadnień prawnych czy finansów. Bardzo duża jest też oferta zajęć na temat umiejętności osobistych i organizacji pracy; nie brakuje również specjalistycznych, np. z robotyki, psychologii.

Pełną bazę kursów dotowanych z UE można znaleźć na stronie www.inwestycjawkadry.pl. A wybór odpowiedniego szkolenia ułatwi wyszukiwarka - wystarczy wpisać kategorię, miasto, termin i dofinansowanie dla wybranej grupy - doradza "PB".

d2snvzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2snvzb