Trwa ładowanie...
d22ooqy

Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 10 II - 12 II

...

Share
d22ooqy

Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 10 II - 12 II

PONIEDZIAŁEK, 10 LUTEGO

- Bank Handlowy omówi wyniki za IV kwartał ubiegłego roku. (9.30)

  • - Polska Agencja Prasowa SA organizuje debatę zamkniętą "Unijny pakiet klimatyczny a polski przemysł". Gośćmi specjalnymi będą: Pełnomocnik Rządu RP ds. Klimatu Marcin Korolec oraz Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Debata będzie transmitowana na stronie www.pap.pl (11.30)
  • - Getin Bank zaprezentuje samoobsługowy oddział bankowy Getin Point. (13.00)
d22ooqy

- We Francji Bank Francji poda wskaźnik nastrojów w biznesie w styczniu (8.30)

- We Francji zostanie podana informacja o produkcji przemysłu w grudniu (8.45)

- W strefie euro zostanie podany wskaźnik zaufania inwestorów przez Sentix na II (10.30)

WTOREK, 11 LUTEGO

d22ooqy

- GUS poda dane o przeciętnym miesięcznym wynagrodzeniu w IV kwartale (14.00)

- Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM), Japan Foundation oraz Fundacja Polska Miedź organizują konferencję na temat zmian w światowej polityce energetycznej oraz ich przyczyn. (9.00)

  • - Inwestycje drogowe i kolejowe w latach 2014-2020 oraz ich finansowanie to m.in. tematy ogólnopolskiej konferencji Infrastruktura Polska. (9.30)

- Biuro Informacji Kredytowej organizuje konferencję na temat trendów na rynku kredytów dla gospodarstw domowych. (10.00)

d22ooqy

- Spółka Sygnity zaprezentuje wyniki finansowe za pierwszy kwartał roku obrotowego 2014. (10.30)

- W PAIiIZ odbędzie się konferencja prasowa, na której zaprezentowane zostaną czynniki warunkujące sukces inwestowania w Polsce. Szczególnej analizie poddany zostanie sektor nieruchomości komercyjnych w Polsce z uwzględnieniem zagadnień prawnych i podatkowych. (11.00)

- Faktorama organizuje konferencję, na której przedstawione zostaną dane dotyczące rynku faktoringu w Polsce i na świecie oraz korzyści, jakie przynosi on mikro i małym przedsiębiorstwom.

- W USA zostanie podany wskaźnik optymizmu wśród małych firm w I przez NFIB (13.30)

d22ooqy

- Wystąpienie Janet Yellen w Kongresie nt. polityki monetarnej (16.00)

- W USA zostanie podana informacja o zapasach hurtowych w XII (16.00)

ŚRODA, 12 LUTEGO

- NBP poda dane o bilansie płatniczym za grudzień (14:00)

d22ooqy

- W Łodzi odbędzie się konferencja "Księgowy w epicentrum zmian w VAT, cyfryzacji i globalizacji - wyzwania roku 2014", organizowana przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i firmę Soneta. Celem konferencji jest omówienie aktualnych zagadnień podatkowych i zmieniających się przepisów, dyskusja na temat perspektyw rozwoju firm księgowych, działów finansowo-księgowych, zastosowań nowych rozwiązań informatycznych, w tym technologii "cloud computing".

  • - ING Bank Śląski podsumuje wyniki za IV kwartał ubiegłego roku. (10.00)

- Magazyn "Teraz Polska" oraz Vital Voices Poland, organizują debatę "Polka przedsiębiorcza. Siła kobiet w polskiej gospodarce". W debacie weźmie udział m.in. Beata Jarosz wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. (10.00)

- Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych organizuje konferencję "Finansowanie poprzez emisję obligacji czyli co Emitent o rynku Catalyst wiedzieć powinien?". Podczas konferencji omówione będą zagadnienia dotyczące emitowania obligacji, obniżenia kosztów emisji poprzez budowanie wizerunku oraz notowanie obligacji na GPW. W trakcie dyskusji panelowej poruszone będą kwestie emisji obligacji w praktyce, m.in. zagadnienia prawne i finansowe, czynniki wpływające na powodzenie emisji. (13.00)

d22ooqy

- W strefie euro zostanie podana informacja o produkcji przemysłu w XII (11.00)

- W USA zostanie podany wskaźnik nowych wniosków o kredyt hipoteczny przez MBA (13.00)

============================================================

*(Gwiazdka) oznacza ostatnią aktualizację zapowiedzi.

============================================================

GUS ogłasza dane, przekazując je po 14.00 do PAP oraz dziennikarzom, którzy oczekują w biurze rzecznika GUS. Dane powinny być też dostępne na stronie www.stat.gov.pl i przez telefon pod numerami: 608-31-35 i 608-31-36.

============================================================

Miesięczny bilans płatniczy na bazie transakcji publikowany jest 30 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, którego dane dotyczą.

============================================================

UWAGA: Przedstawione zapowiedzi odzwierciedlają stan wiedzy na dzień ich publikacji i są codziennie aktualizowane. Zapowiedzi powstają na podstawie oficjalnych informacji przesłanych do PAP przez zainteresowane instytucje lub publicznych wypowiedzi ich przedstawicieli. Zapowiedzi nie należy traktować, jako zaproszenia.

Redakcja Ekonomiczna (PAP)

ana/ jtt/ asa/ osz/ aj/ dan/ nik/ jba/

d22ooqy

Podziel się opinią

Share
d22ooqy
d22ooqy