Trwa ładowanie...

Reebok kpi z Trumpa na Twitterze. "Jest tylko jedna sytuacja, w której ten komentarz byłby na miejscu"

Trump podczas wizyty w Paryżu powiedział, że francuska pierwsza dama jest "w doskonałej formie - piękna". Komentarz ten przez wielu został odebrany jako seksistowski. Stanowisko względem wypowiedzi prezydenta postanowił zająć nawet... Reebok.

Share
Reebok kpi z Trumpa na Twitterze. "Jest tylko jedna sytuacja, w której ten komentarz byłby na miejscu"Źródło: PAP/EPA
d2aeviq

Na swoim koncie na Twitterze znany producent butów skomentował, że jest tylko jedna sytuacja, w której komentarz Trumpa mógłby być na miejscu: "kiedy ktoś znajdzie w piwnicy rodziców zapomnianą figurkę z dzieciństwa, która zachowała się w idealnym stanie". Reebok wymienia również szereg sytuacji, w których komentarz prezydenta byłby zupełnie nie na miejscu:

Zobacz też, pożegnanie Trumpa z Pierwszą Damą w Polsce:

Jak podkreśla serwis bloomerang.com, firmy z reguły unikają zabierania głosu w sprawach politycznych i dyplomatycznych. Obawiają się urażenia części swoich klientów.

To nie zmienia jednak faktu, że Donaldowi Trumpowi już wcześniej oberwało się od innego producenta sportowego. Nike skrytykował postawę prezydenta względem paryskiej umowy klimatycznej i wypowiedział się za zróżnicowaniem rasowym w kontrze do stanowiska prezydenta

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2aeviq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aeviq
d2aeviq