Trwa ładowanie...
d4g9pp5
13-01-2016 08:17

Sąd ustanowił dla Hawe zarządcę przymusowego

Warszawa, 13.01.2016 (ISBnews) - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy ustanowił zarządcę przymusowego w miejsce tymczasowego nadzorcy sądowego w związku z wnioskiem o upadłość Hawe, podała spółka.

d4g9pp5
d4g9pp5

"Zarząd Hawe [...] otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych, na podstawie którego ww. sąd zmienił sposób zabezpieczenia majątku spółki, w ten sposób, że odwołał tymczasowego nadzorcę sądowego i w jego miejsce ustanowił zarządcę przymusowego" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec grudnia 2015 r. Hawe złożyło wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu. Spółka informowała wówczas także o ustanowieniu tymczasowego nadzorcy sądowego.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 333 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d4g9pp5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9pp5