Trwa ładowanie...

Seks w pracy jest bardzo urazowy!

To, że seks w pracy uprawiamy nie dziwi już chyba nikogo. Miłość fizyczna stanowi przerywnik w pracy dla wielu przedstawicieli różnych zawodów. Kochający się w pracy muszą być jednak bardzo ostrożni. Okazało się, że miłość fizyczna powoduje więcej urazów wypadkowych niż praca we wszystkich gałęziach przemysłu. Sprawą zajęli się naukowcy z Wielkiej Brytanii. Doszli do wniosku, że jeden na trzech badanych doznał kontuzji podczas uprawiania seksu.

Seks w pracy jest bardzo urazowy!Źródło: shutterstock
d4a37x0
d4a37x0

Według ankiety, którą przeprowadziła brytyjska firma badawcza kontuzji, zranień i innych urazów doznało 18 milionów pełnoletnich obywateli. Za najbardziej niebezpieczne miejsca do oprawiania seksu uznano schody, a w następnej kolejności, bardziej prozaiczne miejsca takie jak samochody osobowe, prysznice i sypialnie. W pierwszej dziesiątce znalazły się również sofy, krzesła, stoły kuchenne, toalety i szafki w pracy.

Zaleca się ostrożność

Zdaniem rzecznika firmy badawczej seks jest bardzo ryzykowny dla naszego zdrowia. Istnieje wiele zagrożeń w miejscach gdzie uprawiamy seks, które mogą wyrządzić poważne obrażenia, jeśli ludzie nie są ostrożni. Dlatego zaleca on, by usunąć wszelkie niebezpieczne przedmioty przed uprawianiem seksu, by nie doszło do nieszczęścia. Naukowcy zdiagnozowali także kontuzje powstałe w wyniku zabaw łóżkowych. Według naukowców do najczęstszych należą: naciągniecie mięśni, oparzenia , urazy kręgów szyjnych, zwichnięcia ramion, skręcenia kolan, zwichnięcie nadgarstka, zwichnięcie kostki, zwichnięcia i złamania palców, uszkodzenia gardła ,otarcia i skaleczenia, urazy penisa.
Natomiast Dziennik "The Daily Telegraph" opublikował listę najczęstszych urazów, które Brytyjczycy odnoszą w trakcie seksu, a także dziesięć miejsc które uważają oni za najbardziej niebezpieczne i tyle samo przedmiotów, które najczęściej ulegają uszkodzeniu w czasie, kiedy Brytyjczyk oddaje się miłosnym figlom. Podajemy miejsca, od urazów najrzadziej występujących do tych najczęstszych. 10. Uraz: wykręcenie palca. Niebezpieczne miejsce: kredens. Uszkodzony sprzęt: wazon.

  1. Uraz: skręcenie kostki. Niebezpieczne miejsce: ubikacja. Uszkodzony sprzęt: okno.
  2. Uraz: zwichnięcie nadgarstka. Niebezpieczne miejsce: ogród. Uszkodzony sprzęt: drzwi.
  3. Uraz: skręcenie stawu kolanowego. Niebezpieczne miejsce: stół kuchenny, Uszkodzony sprzęt: komoda.
  4. Uraz: posiniaczone ramię. Niebezpieczne miejsce: krzesło. Uszkodzenia: ściana.
  5. Uraz: stłuczone kolano lub łokieć. Niebezpieczne miejsce: sypialnia. Uszkodzony sprzęt: filiżanka.
  6. Uraz: kontuzja wywołująca ostry ból szyi. Niebezpieczne miejsce: prysznic. Uszkodzony sprzęt: krzesło.
  7. Uraz: otarcia naskórka na różnych partiach ciała, najczęściej na kolanach i łokciach, w wyniku seksu uprawianego na dywanie. Niebezpieczne miejsce: samochód. Uszkodzone wyposażenie: obraz.
  8. Uraz: kontuzja pleców. Niebezpieczne miejsce: schody. Uszkodzony sprzęt: szklanka.
  9. Uraz: naderwanie mięśnia. Niebezpieczne miejsce: sofa. Uszkodzony sprzęt: rama.

Pracownicy fabryk zagrożeni

Z kolei Firma Reabur przeprowadziła badania wśród 1434-ech Brytyjczyków, które miały na celu zbadanie przyzwyczajeń seksualnych. Na tej podstawie wytypowano 10 zawodów, których pracownicy najczęściej uprawiają seks w miejscu zatrudnienia. Przedstawiciele tych profesji powinni być bardzo ostrożni podczas oddawania się uciechom cielesnym w pracy. Na kontuzje narażeni są bowiem częściej niż inni.
Jak wynika z opracowania, pracownicy fabryk uplasowali się na samym szczycie „seksualnej” listy. Do uprawiania seksu w czasie pracy przyznało się 19% badanych. Na drugim miejscu uplasowali się pracownicy biurowi. Trzecie miejsce zagwarantowali sobie barmani. Następni w kolejności są akwizytorzy handlowi, hydraulicy, nauczyciele, kucharze, pracownicy poczty i strażacy.

Robimy to dla osiągnięcia różnych celów. Awans, podwyżka, korzyści materialne, ekscytacja. Zabawa w doktora w czasie pracy kończy się różnie. Niekiedy bardzo tragicznie. Jak widać seks w pracy to bardzo niebezpieczny sport.

JK

d4a37x0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a37x0