Trwa ładowanie...
d1px5ds

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Orange Polska uzgodnił warunki umowy ze spółką Inea na komercyjny dostęp do infrastruktury sieciowej Inea - podał Orange w komunikacie.

Share
d1px5ds

- Echo Investment zawarło umowy kupna 13 nieruchomości w Warszawie w rejonie ulicy Towarowej oraz centrum handlowego Towarowa położonego na części nieruchomości za 77,4 mln euro - poinformowała spółka w komunikacie. Pod pewnymi warunkami cena może wzrosnąć do 119,4 mln euro.

- Rank Progress podpisał z Calioppe Investments przedwstępną umowę sprzedaży praw do gruntów i budynków pod nazwą Galeria Świdnicka za 26,7 mln euro - podał Rank Progress w komunikacie. Od ceny może zostać potrącona kwota zadłużenia Rank Progress, jeśli kupujący przejmie zobowiązania wobec banku.

- Konsorcjum Compu i Atende podpisało kontrakt z Resortowym Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi o wartości 34,6 mln zł brutto na rozbudowę środowiska dedykowanego do przetwarzania informacji niejawnych o kolejny, kompatybilny z już istniejącymi, ośrodek przetwarzania danych - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

d1px5ds

- Vigo System podpisał kontrakt z Grupą Caterpillar na dostawy detektorów do systemów bezpieczeństwa dla kolei szybkiej prędkości. Wartość zamówienia to 1,3 mln euro - podało Vigo w komunikacie prasowym.

- Prezes UOKiK wydał warunkową zgodę na przejęcie przez Eurocash kontroli nad Eko Holding - podał Eurocash w komunikacie.

- Vigo System otrzymał zamówienia od francuskiej firmy Zodiac Aerotechnics o łącznej wartości 765 tys. euro, co - według średniego kursu NBP z dnia zawarcia umowy - oznacza kwotę ok. 3,37 mln zł - podało Vigo w komunikacie.

- Zarząd Indaty zamierza rekomendować walnemu zgromadzeniu propozycje wypłaty dywidendy na poziomie 20-30 proc. skonsolidowanego zysku netto grupy za dany rok obrotowy - podała spółka w komunikacie dotyczącym polityki dywidendowej.

d1px5ds

- Enea Wytwarzanie zawarła aneks do umowy dotyczącej budowy bloku w Kozienicach, na podstawie którego realizacja inwestycji zostaje przesunięta na 19 grudnia 2017 roku - podała spółka w komunikacie.

- Dekpol wyemituje obligacje o łącznej wartości do 70 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. Emisja zostanie przeprowadzona w związku z budową obiektu mieszkalno-usługowego w Gdańsku.

- LS Tech-Homes zawarł umowę na budowę budynków mieszkalnych w Holandii o wartości 18,8 mln euro netto - podała spółka w komunikacie.

================================ * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) ================================

d1px5ds

Podziel się opinią

Share
d1px5ds
d1px5ds