Trwa ładowanie...
d3ur3yw
d3ur3yw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - wtorek

- Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oczekuje od zarządu Tauronu wyjaśnień w sprawie planowanego przejęcia kopalni Brzeszcze - podało SII w komunikacie prasowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ur3yw

- Echo Partners B.V. zamierza zwiększać udział w ogólnej liczbie głosów w Echo Investment - podała giełdowa spółka w komunikacie.

- Fundusz Kruka, Prokura NS FIZ, wygrał przetarg na zakup wierzytelności mieszanych od PKO BP. Wartość nominalna portfela długów to ok. 718 mln zł - podał Kruk w komunikacie.

- Grupa Robyg zawarła warunkową umowę i przedwstępne umowy nabycia gruntów zlokalizowanych w dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz, o łącznej powierzchni 1,67 ha za 21 mln zł - podał deweloper w komunikacie.

============================ * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d3ur3yw

Podziel się opinią

Share
d3ur3yw
d3ur3yw