Trwa ładowanie...

Sopot największym pracodawcą dla striptizerek?

Sopot może stać się letnią stolicą rozrywki erotycznej - donosi „Dziennik Bałtycki”. A wszystko za sprawą wysypu klubów erotycznych w centrum miasta

Sopot największym pracodawcą dla striptizerek?Źródło: PAP
d1cfbhm
d1cfbhm

„Sopot w tym sezonie zmienia swój wizerunek, a męska, spora część turystów, zamiast zachwycać się wystawami w galeriach sztuki czy spektaklami w teatrze, woli pójść do klubu go-go i zobaczyć rozbierające się kobiety. Właściciele tych klubów już zacierają ręce, bo ‘seks i erotyka zawsze świetnie się sprzedają’ – czytamy w „Dzienniku Bałtyckim”. W ścisłym centrum miasta powstały już trzy kluby tego typu.

Władze nie są zadowolone z rozkwitu takiej rozrywki. Chcą, żeby Sopot był stolicą kultury, a nie erotyki.

- Władze Sopotu konsekwentnie budują wizerunek miasta jako europejskiego kurortu, miasta ciekawych i prestiżowych wydarzeń kulturalnych, konferencji i kongresów. Wolnego od bylejakości - tłumaczy na łamach „Dziennika Bałtyckiego” Anna Dyksińska z Biura Prezydenta Sopotu. - Tego typu działania [kluby go-go - red.] w centrum są sprzeczne z wypracowaną marką naszego miasta.

Jak twierdzą właściciele klubów, interes kwitnie. "(...) ani sopoccy urzędnicy, ani służby mundurowe nie utrudniają im działalności. Są zadowoleni z liczby klientów i obrotu swoich firm" - podaje "Dziennik Bałtycki".

(JK)

d1cfbhm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cfbhm