Trwa ładowanie...
d47iy3x

Sylwester w centrum handlowym

Sylwestrowo-noworoczne atrakcje przygotowują galerie
handlowe. I nie chodzi jedynie o możliwość zrobienia zakupów, koniecznych do
przygotowania się na bal czy imprezę.

d47iy3x
d47iy3x

Coraz częściej centra starają się też zachęcić to spędzenia tej wyjątkowej nocy po ich dachem. Program dla gości w różnym wieku zapewnia m.in. łódzka Manufaktura.

Manufaktura przygotowała dla łodzian niezwykle widowiskowy pokaz, w którym wykorzystane zostaną włoskie, chińskie i hiszpańskie efekty, wśród nich opadające do samej ziemi peonie. Niebo nad Manufakturą rozświetlą wielobarwne, złożone kompozycje. Pokaz rozpocznie się oczywiście o północy i potrwa dziesięć minut. Wykorzystanych zostanie pół tony materiałów pirotechnicznych, różnokolorowe efekty i wieloelementowe układy sztucznych ogni.

Ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na Sylwestrową zabawę mogą wybrać, którąś z propozycji klubów i restauracji w Manufakturze. Na Sylwestra w rytmie hitów lat ’70, ’80, ’90 i współczesnych zaprasza Fever. Z kolei Elektrownia i Holly Łódź oprócz pokazów światła i tańca zaplanowały laserowe show. Nowy Rok przywitać można też w Bierhalle restauracji, znanej nie tylko z doskonałej kuchni. Przy muzyce z lat 90. Będziemy się bawić w Costa del Mar, a Habibi kusi open barem, gdzie oczywiście nie zabraknie też przysmaków kuchni arabskiej - kebabów, szaszłyków i... rosołu. Nieco inna jest oferta Grakuli, bo przeznaczona dla tych, którzy lubią sportową rywalizację. Nie zabraknie tu muzyki i tańca, ale główną atrakcją będą turnieje bilardowe. Na gości z nieco bardziej zasobnym portfelem czeka hotel andel’s, który proponuje gorące hity rock&roll’a w odrestaurowanych murach dawnej fabryki Poznańskiego.

Z kolei Kinderplaneta w Manufakturze postanowiła pomóc rodzicom i przygotowała propozycję dla najmłodszych. W noc sylwestrową oferuje wszystkim dzieciakom powyżej piątego roku życia świetną zabawę pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów. Koniec zabawy zaplanowany jest na 9 rano tak, żeby rodzice także zdążyli odpocząć po sylwestrowym balu. Koszt to 150 zł, a dla rodziców bawiących się na terenie Manufaktury niespodzianka - 15 procent zniżki.

MJ

d47iy3x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47iy3x