Trwa ładowanie...

Szef wp.tv nagrodzony

Platforma internetowa wp.tv zbiera kolejne nagrody. Tym razem jej szef Łukasz Skalik znalazł się na 32. miejscu w rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, opublikowanym przez branżowy miesięcznik "Brief".

Szef wp.tv nagrodzony
dbz7wdu
dbz7wdu

Wp.tv to największa w Polsce telewizja internetowa posiadająca ponad 30 autorskich programów, takich jak rozrywkowy "Upd@te-sieciowy donosiciel", edukacyjny "WGAD" prowadzony przez prof. Jerzego Bralczyka czy ekonomiczna "Analiza". Dziennie pojawia się na tej telewizyjnej platformie około 50 filmów.

Łukasz Skalik to szef serwisu. W prestiżowym rankingu magazynu "Brief" znalazł się w towarzystwie m.in. Jurka Owsiaka, Marka Piechockiego z LPP, Romana Gutka czy Wojciecha Kruka. Według magazynu najbardziej kreatywnymi ludźmi biznesu są Marcin Iwiński i Michał Kiciński, założyciele firmy produkującej gry komputerowe CD Projekt. Szef wp.tv dzięki zajęciu 32. miejsca wyprzedził... Dodę.

Tak wysokie miejsce Łukasza Skalika to już kolejna nagroda dla całego serwisu. Wcześniej były to Interactive Media Awards 2010 czy Webstar Festival. Natomiast program edukacyjny "Polandia", opowiadający o losach obcokrajowców żyjących w Polsce został objęty patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

dbz7wdu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbz7wdu