Trwa ładowanie...

Szykują się problemy w banku

W weekend DnB Nord będzie przenosił rachunki swoich klientów do
nowej bankowości internetowej. Bank ostrzega przed problemami.

Share
Szykują się problemy w bankuŹródło: Thinkstockphotos
ds719fo

Wszystko rozpocznie się w piątek 11 maja o godzinie 22 i będzie trwać nie tylko w nocy z piątku na sobotę, ale przez cały weekend. Dla klientów DnB Nord oznacza to zupełny brak dostępu do bankowości internetowej aż do poniedziałku do 6 rano.

- Na cały proces potrzebujemy około 10 - 12 godzin. Z uwagi na pewną ostrożność, na cały projekt zarezerwowaliśmy cały weekend. Jako bank jesteśmy zdeterminowani, aby niezależnie od okoliczności czy ewentualnych problemów technicznych cały projekt zakończyć w ciągu weekendu - tłumaczy Katarzyna Żądło z DnB Nord.

Jak dodaje, o zmianach klienci byli informowani od dawna. Najpierw w marcu wysyłane były listy, stworzono też specjalną stronę o migracji systemu, o problemach dowiedzieć można było się także logując do systemu bankowości internetowej.

ds719fo

- W komunikacji z klientami deklarowaliśmy, że na pewno system będzie do ich dyspozycji najpóźniej w poniedziałek rano. Spodziewamy się natomiast, że klienci będą się mogli logować do systemu już w niedzielę - dodaje rzeczniczka banku.

W weekend nie działać będzie jedynie bankowość internetowa. Klienci DnB Nord cały czas będą mogli płacić swoimi kartami czy wyjmować pieniądze z bankomatu.

Jak dodaje rzeczniczka, wszystkie zmiany mają w zamiarze jedynie ulepszenie świadczonych usług. Klienci od poniedziałku dostaną zupełnie nowy e-bank z wieloma nowymi funkcjonalnościami, takimi jak np. kalendarz wydatków.

ds719fo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds719fo
ds719fo