Trwa ładowanie...
d3fgava
23-03-2016 08:39

T-Mobile Polska zakończył program dobrowolnych odejść do 650 osób

Warszawa, 23.03.2016 (ISBnews) - T-Mobile Polska zakończyła proces rozpatrywania wniosków pracowników w programie dobrowolnych odejść (PDO), z którego skorzysta ostatecznie do 650 osób, poinformował operator.

d3fgava
d3fgava

"Założeniem programu było dostosowanie struktury zatrudnienia firmy do realizowanych zmian organizacyjnych i upraszczania procesów. Ostatecznie, z PDO na uzgodnionych warunkach skorzysta do 650 osób. Zgodnie z założeniami, na część stanowisk przeprowadzona zostanie rekrutacja" - czytamy w komunikacie.

W ramach zrealizowanego PDO liczba wniosków, która spłynęła pozwala zakończyć proces zwolnień grupowych w ramach programu, podano również.

T-Mobile Polska na koniec grudnia 2015 roku obsługiwała bazę 12,056 mln klientów i posiadała w segmencie usług przedpłaconych 5,487 mln klientów, a w segmencie usług abonamentowych było to 6,569 mln klientów.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

(ISBnews)

d3fgava
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fgava