"Widać, że działa sprawnie". Minister klimatu o systemie kaucyjnym
- Ja akurat oddaję w kasie. Bardzo sprawnie - mówi w rozmowie z WP Finanse Paulina Hennig-Kloska, minister klimatu i środowiska. - Robię zakupy, kupuję napoje, oddaję butelki - wszystko w jednym rozliczeniu - dodaje. Zapytaliśmy również o to, czy widzi możliwość odwrotu od systemu kaucyjnego. To powiedziała szefowa resortu.