Trwa ładowanie...

Tańsze bilety w liniach LOT

Rusza nowa akcja marketingowa Polskich Linii Lotniczych LOT. Już od 4 września, co dwa tygodnie w czwartki, na stronie internetowej linii pojawiać się będą specjalne oferty biletów lotniczych w obie strony. Promocją objęte zostaną bilety do Europy oraz Ameryki Północnej.

Tańsze bilety w liniach LOTŹródło: WP.PL, fot: Kamil Jakubczak, Wirtualna Polska
d379ss1

Najtańsze bilety w obie strony ze wszystkimi podatkami i opłatami na podróże będzie można kupić już jutro za 399 zł. Oferta daje nam możliwość rezerwacji biletów w okresie od 15 października do 15 listopada. Sprzedaż pierwszych miejsc zakończy się 8 września.

Jak zapewniają przedstawiciele LOT-u, dystrybucja biletów przez internet gwarantuje niższe ceny, bo mniejsze są koszty dystrybucji. W tej chwili za pośrednictwem strony www.lot.com oraz mobile.lot.com sprzedaje się 10 proc. wszystkich biletów. Warto podkreślić, że zakup biletu przez internet pozwala średnio na obniżenie jego kosztów aż o 400 zł.

_ Dzięki naszej nowoczesnej stronie internetowej klient otrzyma dostęp do wszystkich usług bez wychodzenia z domu. Oferujemy mu zakup biletu, rezerwacje auta, zakup ubezpieczenia, odprawę online, a w najbliższym czasie rezerwację hotelu _– powiedział podczas konferencji prasowej Wojciech Wiśniewski, dyrektor sprzedaży PLL LOT.

d379ss1

Kolejnym novum wprowadzonym przez spółkę jest oferta specjalna na loty weekendowe. Gdy większość linii lotniczych podnosi wówczas swoje ceny, LOT zdecydował się przygotować oferty specjalne na bilety w obie strony. Udogodnieniem, jakie zaoferowano pasażerom, jest możliwość dokonania odprawy za pośrednictwem internetu, co pozwoli na ominięcie kolejek na lotnisku.

Jak już wspomniałem, oferta specjalna będzie się pojawiać na stronie LOT-u w czwartki co dwa tygodnie, jednak przedstawiciele firmy zachęcają do rejestracji i zamówienie newslettera. Sprawi to, że jako pierwsi dowiemy się o aktualnych promocjach. Jest to szczególnie ważne, bo liczba biletów objętych specjalna ofertą jest ograniczona.

Ciekawostką jest możliwość zastąpienia dotychczasowych drukowanych kart pokładowych otrzymaną wiadomością MMS na nasz telefon. Zbliżenie ekranu pozwoli na szybką identyfikację. Choć system jeszcze nie jest gotowy, pracownicy spółki zapewniają, że będzie to prawdziwa rewolucja.
Już jutro rusza kampania reklamowa obejmująca swoim zasięgiem największe portale internetowe.

Kamil Jakubczak, Wirtualna Polska

Oto lista tras, jakie w tym tygodniu oferuje swoim klientom LOT.

Warszawa – Wilno 399 zł
Wrocław – Monachium 399 zł
Warszawa – Berlin 449 zł
Warszawa – Mediolan 499 zł
Warszawa – Madryt 499 zł
Warszawa – Praga 619 zł
Warszawa – Sztokholm 716 zł
Warszawa – Hamburg 746 zł
Warszawa – Odessa 1084 zł
Warszawa – Nowy Jork 1899 zł

d379ss1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d379ss1