Trwa ładowanie...
tesco

Tesco i Biedronka przygotowane na ŚDM

Światowe Dni Młodzieży rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 31 lipca. Popularne sieci sklepów przygotowały udogodnienia dla pielgrzymów.

Share
Tesco i Biedronka przygotowane na ŚDM
Fot: Burrows/wikimedia (CC BY 3.0)
d1pnxg5

Sklepy sieci Tesco są już przygotowane na Światowe Dni Młodzieży, które zbliżają się wielkimi krokami. W Krakowie będą otwarte 24 godziny, a część środków uzyskanych ze sprzedaży produktów trafi na konto Caritas Polska. Również Biedronka nie pozostaje obojętna - 10 sklepów tej sieci będzie czynnych całą dobę.

ŚDM w Krakowie rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 31 lipca. W tych dniach pielgrzymi będą mogli zrobić zakupy w 5 sklepach sieci Tesco przez całą dobę. Dodatkowo otrzymają od sieci bezpłatne plany miasta.

W krakowskich sklepach Tesco będzie można kupić wodę mineralną "Źródło" oraz trzy rodzaje świec z logo ŚDM - donosi portal dlahandlu.pl. Część uzyskanych środków z wymienionych produktów trafi do organizacji Caritas.

Biedronka nie pozostaje gorsza. Od 25 lipca sieć wydłuży pracę 10 swoich sklepów - będą czynne całą dobę. Dodatkowo sieć ustawi namioty, dzięki którym nie będą tworzyć się duże kolejki - będzie można w nich kupić m.in. napoje.

d1pnxg5

Podziel się opinią

Share
d1pnxg5
d1pnxg5