Trwa ładowanie...

Torebki Wittchena w Lidlu

Od 5. października w sklepach sieci Lidl pojawią się w ofercie skórzane torebki marki Wittchen. Akcesoria będą dostępne w trzech modelach, w cenie 249 zł za sztukę.

Share
Torebki Wittchena w Lidlu
Źródło: Lidl
dp2742l

W ofercie sieci Lidl znajdą się torebki Wittchen z linii "Elegance". Będą to aktualne modele dostępne w tym samym czasie również w salonach firmowych Wittchen - zapewnia sieć w nadesłanych materiałach prasowych.

Torebki Wittchen, które będą dostępne w sklepach Lidl wykonane są z włoskich, naturalnych skór bydlęcych. Posiadają one certyfikat autentyczności potwierdzający oryginalność wyrobu i jego wysoką jakość. Produkty kupić będzie można w dwóch kolorach (antracytowa czerń i koniakowy brąz) oraz trzech modelach: kuferek, torebka klasyczna oraz model typu shopper.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z siecią Lidl. Dzięki temu marka Wittchen może docierać z produktami do szerokiej grupy klientów. Ponadto wierzymy, że nasza współpraca z siecią Lidl będzie sukcesywnie się rozwijać i przynosić kolejne, owocne efekty dla obu stron - podsumowuje Jędrzej Wittchen, prezes firmy Wittchen.

dp2742l

Podziel się opinią

Share
dp2742l
dp2742l