Trwa ładowanie...
d3g3e2t
Dom Maklerski BZ WBK
Gospodarka

Trend boczny

Kontrakt odnotował wzrost do 2663. Od kilku sesji ruch cen odbywa się w ograniczonym zakresie zmienności w trendzie wzrostowym. Najbliższe opory znajdują się w zakresie 2677-81, a ich przebicie będzie zapowiadało test maksimum na 2709.
Share
Trend boczny
Źródło: DM BZ WBK
d3g3e2t

W przypadku silniejszego wzrostu celem winien być poziom 2778. Najbliższe wsparcie znajduje się na 2643, a w razie jego przełamania kupujący winni bronić poziomu 2621. Kolejne i zarazem kluczowe wsparcie znajduje się na 2609.

 (fot. DM BZ WBK)
Źródło: (fot. DM BZ WBK)

Dzisiejsza sesja winna rozpocząć się od wzrostu i ataku na opory na 2677-81. W tym rejonie spodziewam się dość silnej opozycji i raczej zakaładam, iż ta strefa nie powinna zostać przebita. Jeśli nie będę miał racji kontrakt winien zwyżkować w rejon szczytu 2709, ale nie sądzę by był w stanie pokonać ten opór. W rejonie tych poziomów zamykałbym długie pozycje, a powyżej 2700 próbowałbym otwierać krótkie pozycjez poziomem obrony na 2715. Zlecenie obronne dla pozycji długich ustawiłbym na 2642.

d3g3e2t

Tomasz Jerzyk
Analityk Techniczny

| Dane prezentowane w niniejszym raporcie zostały uzyskane lub zaczerpnięte ze źródeł uznanych przez DM BZ WBK S.A. za wiarygodne, jednakże DM BZ WBK S.A. nie może zagwarantować ich dokładności i pełności. Niniejsze opracowanie i zawarte w nim komentarze są wyrazem wiedzy oraz poglądów autora i nie powinny być inaczej interpretowane. Dom Maklerski BZ WBK S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na postawie informacji i opinii zawartych w niniejszym opracowaniu. Powielanie bądź publikowanie niniejszego opracowania lub jego części bez pisemnej zgody DM BZ WBK S.A. jest zabronione. |
| --- |

d3g3e2t

Podziel się opinią

Share
d3g3e2t
d3g3e2t