Trwa ładowanie...
d2e3i5b

Tych specjalistów poszukuje co trzeci pracodawca

Kto ma największe szanse na zatrudnienie w tych branżach?
Share
Tych specjalistów poszukuje co trzeci pracodawca
d2e3i5b

Analiza ogłoszeń zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl wykazała, że w branży finansowej i księgowości największą szansę na zatrudnienie mają specjaliści do spraw obsługi klienta oraz księgowi. Ich poszukuje co trzeci pracodawca.

W branży finansowej najbardziej potrzebni są specjaliści do spraw obsługi klienta, których głównymi zadaniami jest udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur.

Natomiast w księgowości pracodawcy poszukują głównych księgowych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania rocznych sprawozdań finansowych oraz nadzoru nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.

d2e3i5b

Szansę na zatrudnienie w branży finansowej i księgowości mają również analitycy. Obecnie prawie co czwarty pracodawca prowadzi rekrutację na to stanowisko.

15 proc. ofert pracy w branży finansowej i księgowości dotyczyło specjalistów do spraw wsparcia sprzedaży, a 12 proc. doradców korporacyjnych.

Na pracę w firmach zajmujących się finansami mogą liczyć także przedstawiciele handlowi, których poszukuje 7 proc. firm.

www.monsterpolska.pl

Jesteś fachowcem w danej dziedzinie? Sprawdź zlecenia i zobacz, kto cię potrzebuje!

d2e3i5b

Podziel się opinią

Share
d2e3i5b
d2e3i5b