Trwa ładowanie...

"Uzdrowiciel" seksem usłyszał zarzuty

Podający się za ginekologa "hrabia Myszkowski" usłyszał zarzuty oszustwa i "doprowadzenia podstępem do obcowania płciowego"

Share
"Uzdrowiciel" seksem usłyszał zarzuty
Źródło: PAP
d4aqtsd

Podający się za ginekologa "hrabia Myszkowski" usłyszał zarzuty oszustwa i "doprowadzenia podstępem do obcowania płciowego". Mężczyzna zatrzymany we wtorek w Krakowie wmówił kobiecie, że choruje na raka i "uleczył" ją przez stosunek seksualny, za który zapłaciła 1,3 tys. zł.

Policja zatrzymała poszukiwanego od pół roku oszusta we wtorek wieczorem na dworcu PKP w Krakowie. W czwartek sąd rozpatrzy wniosek prokuratury o jego tymczasowe aresztowanie.

Według zakopiańskiej prokuratury, jak dotąd wiadomo, że mężczyzna oszukał dwie kobiety z Podhala.

d4aqtsd

Mężczyzna wmówił m.in. 19-latce, że cierpi ona na nowotwór jajników. Zaproponował jej bardzo kosztowną operację albo alternatywną metodę - stosunek seksualny, na który dziewczyna zgodziła się. Zapłaciła za niego 1300 zł.

"Hrabia ginekolog" z kliniką w Szwajcarii

Innej 19-latce z Podhala oszust wmówił, że jest zamożnym hrabią i posiada klinikę ginekologiczną w Szwajcarii, w której leczył znanych ludzi. Uwiedziona przez "hrabiego-ginekologa" dziewczyna podróżowała z nim po Europie. Jej matka zgłosiła na policję zaginięcie córki.

Policja w marcu namierzyła 19-latkę wraz ze Zbigniewem M. w Hiszpanii, ale nie zostali oni zatrzymani. Zdaniem policji pełnoletnia kobieta nie była przetrzymywana wbrew własnej woli i nie groziło jej niebezpieczeństwo, a żadne z nich nie było poszukiwane międzynarodowym listem gończym.

Za "doprowadzenie podstępem do czynności seksualnych" grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

d4aqtsd

Podziel się opinią

Share
d4aqtsd
d4aqtsd