Trwa ładowanie...

Wiedźmin - kolejna odsłona

Tym razem amerykańscy właściciele Xboxa360 będą mogli spróbować naszej produkcji komputerowej wszech czasów. Wiedźmin wchodzi bowiem na amerykański rynek, największy dla xbox-owych produktów - pisze "Rzeczpospolita".

Wiedźmin - kolejna odsłonaŹródło: WP.PL
d3ktzrj
d3ktzrj

Tym razem amerykańscy właściciele Xboxa360 będą mogli "spróbować" naszej produkcji komputerowej wszech czasów. Wiedźmin wchodzi bowiem na amerykański rynek, największy dla xbox-owych produktów - pisze "Rzeczpospolita".

Zanim jeszcze tytuł trafił na sklepowe półki, już zajął drugie miejsce pod względem sprzedaży produktów na Xboxa360 na portalu Amazon.com. Klienci bowiem od pewnego czasu mogli płacić za gwarancję odbioru gry w dniu premiery. W kategorii gier bez podziału na platformy sprzętowe tytuł zajmuje obecnie szóste miejsce. W Wielkiej Brytanii natomiast znajduje się na czele rankingu produkcji na tę popularną konsolę.

Od maja 2011 roku "Wiedźmina 2" na komputery osobiste zakupiło już 1,1 mln klientów. Jego poprzednia część z 2007 roku także dobrze się sprzedaje. Osiągnęła już wartość 2,1 mln sprzedanych egzemplarzy.

Najnowsza odsłona Wiedźmina jest próbą dla producenta, firmy CD Project Red, wejścia do światowej czołówki najlepszych twórców gier na świecie.

Konsolowy "Wiedźmin 2" to nie jedyny duży tytuł z Polski, który w tym roku trafi do sprzedaży. Na przełomie II i III kw. planowana jest premiera "Snipera 2" spółki City Interactive. Pierwszą część tej gry kupiło już 2,5 mln fanów.

d3ktzrj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ktzrj