Trwa ładowanie...

Z Internetu do rąk własnych

Poczta Polska udostępnia nową usługę. Klienci za pośrednictwem Internetu mogą wysyłać kartki pocztowe, które dotrą do adresata w formie tradycyjnej. Projekt zakłada możliwość przekazania życzeń z okazji nadchodzących świąt - najbliższą okazją jest Dzień Babci i Dziadka. Usługę przygotowała Poczta Polska Usługi Cyfrowe, nowa Spółka z grupy kapitałowej Poczty Polskiej.

Share
Z Internetu do rąk własnych
Źródło: Jupiterimages
d1hb6gc

Usługa neoKartka.pl umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy, w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Hasło promujące projekt brzmi: „z Internetu do rąk własnych”. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mogą wybrać jeden z 8 dostępnych motywów, wpisać życzenia lub wybrać gotowy szablon. Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Obecnie klienci mogą wybierać wzory z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. NeoKartka.pl będzie oferowała możliwość wysłania życzeń dostosowanych do ważnych świąt, okazji. I tak np. w lutym pojawi się motyw walentynkowy, w marcu z okazji Dnia Kobiet, a w kwietniu kartka wielkanocna.

NeoKartka będzie wspierała 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który 13 stycznia gra między innymi na rzecz godnego życia seniorów. Na ten cel została stworzona specjalna, orkiestrowa pocztówka, a część dochodu ze sprzedaży wszystkich kartek zamieszczonych na stronie internetowej zostanie przekazana na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka.

- Jest to projekt pilotażowy, który będziemy rozwijać o nowe właściwości min. dostęp przez telefon, czy wstawianie własnych zdjęć. Pracujemy również nad kolejnymi e-usługami, takimi jak e-list, e-znaczek, usługa odwróconej hybrydy czy też produkty związane z pośrednictwem na linii obywatel – instytucje rządowe - mówi Grzegorz Świdwiński, prezes zarządu spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

d1hb6gc

Podziel się opinią

Share
d1hb6gc
d1hb6gc